Jdi na obsah Jdi na menu
 


V LM 60 jedničkou, přesto na ME 2011 nepojedu !

14. 12. 2016

Reaguji na článek, který byl zveřejněn a týká se mé osoby !!!

 Parádní výkon předvedl v Plzni také Václav Bečvář ze Zábřehu na Moravě v libovolné malorážce 60 ran v leže, kde výkonem 599 bodů v základním závodě zůstal pouhý bod za absolutním maximem. „Bečvář umí dlouhodobě doma nastřílet vysoký výsledek. V prvním závodě měl o jeden bod méně také Petr Šmol z Dukly Plzeň, což je jeden z nominovaných do Bělehradu. Bečvář se do té nominace nedostal, jednak už má určitý věk (Bečvář je roč. nar. 1957, pozn. aut.) a s tím je spojen také úbytek psychických sil, který se projevuje hlavně v těch těžkých závodech, ale toto bylo především rozhodnutí reprezentačního trenéra,“ uvedl Petr Baroch.

 ...toť vizitka bafuňáře, který se za své sportovní kariéry nedostal dál než na Mistrovství republiky, co takový bafuňář ví o psychice sportovního střelce ? Za své sportovní kariéry jsem zažil mnoho podrazů ze strany vedení Českého střeleckého svazu, tento je jeden z mnohých,.. Přesto a právě proto se dá z určitostí prohlásit, že tihle neumětelové už nedokáží nic jiné, než špinit ostatní na úkor svých zájmů a peněženek !!! Dá se taktéž opřít o fakt, že lidé řídící naše sportovní odvětví mají dobře zaplaceno a tím je spojeno, že nepřijmou žádné argumenty,..

...a tak se ptám, kdo stanovuje psychické opotřebení, že by prezident ČSS a vedoucí střediska Policie ČR v Plzni v jedné osobě, že by věděl něco o střelci, který se nachází ve vyšším věku, který doslova výkonnostně zraje, že by byl pan Baroch psychologem v dané problematice a věděl něco bližšího v tomto ohledu ? Nepatřím mezi střelce, který by startoval na kterémkoliv závodě s vědomím že na to nemám,.. Nepatřím ani mezi Ty střelce, kteří něco dostali za zásluhy,.. Nejsem ani typ sportovního střelce, který se před startem na kterýkoliv závod vymlouvá, že je unaven a kdesi cosi !

 ...s mojí případnou nominací je to jinak, než by se komukoliv zdálo,.. Tři týdny před světovým pohárem v Mnichově jsem získal sponzora, s možností střílet soutěž a to i mimo závod, zaslal jsem proto p. Šaňákovi několik sms, zda by bylo možné, aby mě na základě výsledků v letošní sezóně nominoval na SP. Nic netušíc, že Tomáš Jeřábek jde na opakovanou operaci páteře. Bylo mi až po těchto výzvách oznámeno, že už za dva týdny budu startovat na SP Mnichov a bojovat o zisk účastnického místa na OH ! Nastřelil jsem si střelivo z přídělu ČSS, který mi bylo státním trenérem p. Šaňákem přiděleno. Bylo mi úvodem řečeno, že pokud budu na tomto závodě z našich nejlepší, tak mě nominace na ME nemine ! Po závodě SP Mnichov mi bylo p. Šaňákem oznámeno, že jsem ho nepřesvědčil, že oddálí nominaci na ME v Bělehradě z původního termínu 27.7. na 2.8., a že po dosažení výsledku při 3. kole KZR dne 2.7.2011, se rozhodne ! Tento závod jsem s převahou vyhrál výkonem 599 b., po závodě přišel šok, bylo mi oznámeno panem Šaňákem, že nominace byla uzavřená ještě před touto soutěží,.. Z pohledu sportovce, který za své sportovní kariéry zažil nejeden podraz ze strany vedení ČSS, to není jenom křivda, ale špinavý obraz a nadřazenost lidí, kteří rozhodují o stavu našeho sportovního odvětví,...

Hovoří se tady jednoznačně o nekoncepčním přístupu vedení ČSS, který nám nabídl pohled na neschopnost a závažné nedostatky, které hraničí s destruktivní politikou našeho sportovního odvětví a to mnoho let do minulosti,..

 

Náhledy fotografií ze složky Jedničkou v LM 60, přesto na ME nejede !!!